NYTT OM NAVN:

Torill Hasle Aamelfot ny partner i CMS Kluge

Torill Hasle Aamelfot.
Torill Hasle Aamelfot.

Advokat Torill Hasle Aamelfot har sluttet i Deloitte Advokatfirma AS i Oslo og tiltrådt som partner i CMS Kluge Advokatfirma AS i Oslo.

Torill har de siste 24 årene vært partner i skatteavdelingen i Deloitte Advokatfirma, hvor hun har bistått et antall av landets største, både private og offentlige virksomheter, med skatte- og selskapsrettslige spørsmål, herunder i forbindelse med omorganiseringer og transaksjoner av alle slag. Torill har også lang erfaring innenfor fast eiendom og har regelmessig bistått et antall av landets største eiendomsutviklere med strukturering av eiendomsprosjekter.

I CMS Kluge skal Torill bidra i satsingen på skatt og avgift generelt og satsningen innenfor corporate eiendom, med et særlig fokus på eiendomsutvikling.

Firmaet uttrykker at de er svært glade for å få Torill med på laget. Hun vil tilføre viktig kunnskap, erfaring og kapasitet, og vil styrke deres satsning på viktige fagområder i CMS Kluge.

Powered by Labrador CMS